Хакер виставив на продаж викрадені дані більш як 100 млн користувачів ВКонтакті

6 червня 2016, 10:17
На так званому "цифровому чорному ринку" виставили на продаж акаунти більш як 100 млн користувачів російській соціальній мережі ВКонтакті

Як повідомляє Motherboard, відповідальність за злом персональних даних взяв на себе хакер під ніком Peace, який на підтвердження своєї пропозиції опублікував фрагмент бази даних, що містить імена, прізвища, номери телефонів, а також адреси електронної пошти і паролі.

Відео дня

Купити дані, отримані, згідно з повідомленням, у період між 2011 і 2013 роками, можна за 1 біткоін, що приблизно дорівнює $570.

При цьому зазначається, що перевірка даних нібито підтвердила їх достовірність. Так, повідомляється, що з 100 випадкових акаунтів пароль підійшов до 92.

У свою чергу в самій соцмережі заявляють, що мова йде начебто про стару базу логінів і паролів, "яку шахраї збирали в період з 2011 по 2012 роки", передає РБК.

"Всім згаданим у ній користувачам дані для входу на сторінки змінювалися примусово", - наголошує прес-секретар ВКонтакті Євген Красніков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіянину, який розкритикував ВКонтакті водохресні купання, дали більше року колонії.

Показати ще новини
Радіо NV
X