Google придумала смарт-браслет для взяття крові без голок

7 грудня 2015, 12:06
Сучасні портативні девайси на кшталт смартгодинників і фітнес-трекерів вміють вимірювати пульс, але компанія Google вирішила піти далі. Вона придумала пристрій для взяття крові без голок

Компанія подала заявку на патент, в якому представлено дві версії гаджета. В одній з них він схожий на смарт-браслет, в іншому – на невелику капсулу. Щоб взяти кров, пристрій випускає струмінь газу, що містить мікрочастинки, які пробивають шкіру. Кров втягується в трубку. Google пояснює, що таким чином можна брати трохи крові, наприклад, для перевірки рівня цукру. Тож в перспективі такий девайс міг би стати в нагоді людям з діабетом.

Відео дня

© Google
© Google Фото:

Перспективи даного девайса поки що туманні. "Ми володіємо патентами на багато ідей, деякі з яких потім дозрівають до реальних товарів і послуг, а деякі – ні. Джерелом анонсів наших майбутніх продуктів не обов'язково повинні бути патенти", - повідомила Google журналістам The Verge.

Американська компанія не вперше намагається допомогти діабетикам. Раніше вона оголосила про намір створити "розумну" контактну лінзу, здатну вимірювати рівень цукру. Якщо Google в результаті доведе ці проекти до серійного виробництва, це відкриє для неї дуже перспективний ринок. Тільки в США кількість хворих на діабет становить близько 29 мільйонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X