Google представила версію Android для слабких смартфонів

5 грудня 2017, 12:39
Розробники Google представили полегшену версію своєї операційної системи - Android Oreo (Go edition)

Оболонка призначена для недорогих смартфонів з 1 ГБ або навіть 512 МБ оперативної пам'яті, повідомляється в офіційному блозі Google.

Спочатку платформу під кодовою назвою Android Go анонсували в травні на конференції для розробників. Тепер платформа представлена як Android Oreo (Go Edition), вона базується на версії Android 8.1 Oreo. Як відзначають розробники, платформа забезпечує підвищену на 15% продуктивність.

Відео дня

"З моменту створення Android наша місія полягала в тому, щоб принести силу для всіх. Як глобальна операційна система, Android зросла до більш ніж 2 мільярдів активних пристроїв по всьому світу, причому в Індії більше користувачів, ніж в США. Щоб мільярди людей могли отримати доступ до комп'ютерів, важливо, щоб пристрої початкового рівня повністю функціонували", - йдеться в офіційному блозі компанії.

До складу Android Oreo (Go edition) входять Google Go, Google Maps Go, Gmail Go, YouTube Go, Google Assistant Go, Files Go, а також спеціальна версія Google Play Store, яка дозволяє вибрати програми, які найбільше підходять для використання в конкретному смартфоні.

"Зазвичай пристрої початкового рівня мають дуже мало місця для зберігання, коли ви враховуєте розмір ОС і встановлених додатків. Це може розчарувати людей, які бажали отримати більше місця для своєї музики, додатків і фотографій. Ми оптимізували Android Oreo (Go edition) і поліпшили наші встановлені додатки Google, щоб ті займали на 50 відсотків менше місця. у результаті ми подвоїли обсяг доступного сховища на пристроях початкового рівня", - пояснили в Google.

За словами Google, виробники почнуть поставляти смартфони з нею в найближчі місяці, вони стануть доступні на початку 2018 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X