Google представив операційну систему для дешевих смартфонів

18 травня 2017, 13:13
Розробники Google показали нове ПО для гаджетів початкового рівня під кодовою назвою Android Go

Про новинку, яка з'явиться разом з новою операційною системою Android О, представник компанії Самір Самат розповів на конференції Google I/O, пише TechCrunch.

Android Go призначена для пристроїв, що володіють менш ніж 1 ГБ оперативної пам'яті. Для Android Go будуть створені полегшені версії програм, які будуть оптимізовані для роботи з повільним підключенням до інтернету і невеликим розміром пам'яті пристрою. Реалізація ідеї запланована на 2018 рік.

Відео дня

Google випустить спеціальну версію Google Play Маркету для таких пристроїв, де будуть доступні тільки спеціально оптимізовані програми. Встановити великі програми та ігри на смартфони з підтримкою Android Go у вас навряд чи вийде.

Зазначимо, що Google планує допомагати виробникам випускати недорогі смартфони з Android Go в країнах, що розвиваються. Встановлені на них програми будуть споживати менше трафіку.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google представила оновлення сервісу Photos, в якому покращено загальний доступ до фотографій і відео, а також з'явилася опція замовлення фотокниг.

Показати ще новини
Радіо НВ
X