Google об'єднує Android і Chrome OS

26 вересня 2016, 12:35
В 2017 році операційні системи Android і Chrome OS стануть єдиним цілим. Google оголосить про проект Andromeda вже на початку жовтня

Ще минулої осені журналісти The Wall Street Journal з'ясували, що в 2017 році операційні системи Android і Chrome OS стануть єдиним цілим, а в цьому році Google може представити попередню версію платформи для десктопів. І, незважаючи на подальше спростування пошукового гіганта, прогноз видання починає збуватися, пише Gagadget.

Відео дня

Першим дзвіночком став американський сайт Samsung, коли в розділі з хромбуками був помічений слоган Powered by Android. Далі — більше. В восьмий день народження Android старший віце-президент Google Хіроші Локхеймер (Hiroshi Lockheimer) написав у своєму твіттері, що ще через вісім років ми будемо згадувати інший захід компанії, яке відбудеться 4 жовтня 2016 року. Презентація обіцяє бути дуже цікавою.За інформацією Android Police, проект злиття двох платформ носить назву Andromeda, і навіть якщо Google вирішить не показувати нову настільну ОС в наступному місяці, це відбудеться пізніше.

Читай також: Нова версія Android "вбиває" деякі смартфони Google Nexus

Нещодавно у власників хромбуків з'явилася можливість запуску Android-додатків. На деяких ноутбуках з Chrome OS вже можна активувати магазин Google Play.

Показати ще новини
Радіо НВ
X