Google назвав найпопулярніші ігри на Android

26 квітня 2017, 20:22
Компанія Google оголосила номінантів на нагороду Google Play Awards 2017

Модератори Google Play відібрали найцікавіші, на їхню думку, додатки у різних сферах. Серед ігор лідирують Choices і Transformers: Forged to Fight, повідомляється в офіційному блозі Google.

У цьому році нагорода вручається в 12 категоріях, включаючи 4 нові: кращий досвід VR і AR, краща багатокористувацька гра, кращий соціальний ефект і кращий доступний додаток. До останньої відносяться програми або гри, які дозволяють взаємодіяти людям з обмеженими можливостями.

Відео дня

Цікаво, що ігор в тій чи іншій мірі присвячені 6 з 12 категорій, однак у категорії Best Game всього два номінанти - безкоштовні програми Choices і Transformers: Forged to Fight. Втім, розробники ігор можуть отримати нагороди в категоріях "краща багатокористувацька гра", "краща програма для дітей", "краща інді-додаток", "кращий VR-додаток" і "кращий АR-додаток".

У Google є загальні вимоги до всіх додатків та ігор в цих категоріях, які включають високий рейтинг, технічні показники і новизну. Також ці додатки повинні мати серйозне оновлення або були запущені з квітня 2016 року.

Переможців Play Awards назвуть на щорічній конференції Google I/O 2017, яка відбудеться 18 травня.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X