Google буде використовувати штучний інтелект для оцінки Android-додатків

7 серпня 2017, 10:29
Компанія Google планує використовувати алгоритми машинного навчання для аналізу даних про продуктивність додатків в Play Market

Розробники сподіваються, що завдяки цьому неякісні додатки будуть надаватися внизу списку рекомендацій, пише Business Insider .

Відзначається, що система машинного навчання буде віддавати пріоритет додаткам, які працюють стабільніше і містять менше помилок. Нестабільно працюючі програми будуть опускатися нижче в результатах пошуку. При цьому не повідомляється, чи зможе автор програми дізнатися, виявилася його програма в самому низу рейтингу через помилки або з якої-небудь іншої причини.

Відео дня

Також розробники пошукача запустили програму Android Excellence, в рамках якої експерти самостійно вибирають кращі програми і формують з них добірки для користувачів.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Google вбудувала блокувальник реклами в свій браузер Chrome. Функція доступна в останньому оновленні тестової версії браузера під назвою Chrome Canary і в перспективі з'явиться в стабільній версії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X