Голий Android. Деякі смартфони Google Pixel 2 XL поставлялися взагалі без ОС

3 листопада 2017, 14:36
Користувачі форумів запевняють, що частина смартфонів Pixel 2 XL потрапляли до власників без будь-якої прошивки

По всій видимості, компанія Google просто забула встановити на деякі екземпляри свою "чисту" операційну систему, відзначає Android Police.

Повідомлення про неполадки публікувалися на сайті Reddit, форумах сайту Ars Technica і в блогах Twitter. Користувачі демонстрували екрани з написом "Не вдається знайти дійсну операційну систему. Пристрій не буде запущено".

Відео дня

При цьому на екрані наводиться посилання, за яким слід перейти для вирішення цієї проблеми, але там немає відповіді на наявну проблему. Тому, основним варіантів для постраждалих користувачів є повернення гаджета.

Журналісти Android Police відзначають, що представники Google вже ввечері 2 листопада заявили про виправлення цієї проблеми. У компанії не повідомили подробиць, але, імовірно, це був виробничий дефект, який вдалося виправити на програмному рівні.

Раніше НВ повідомляло, що у смартфонів Pixel 2 XL знайшли серйозні проблеми з екраном. Перші користувачі і автори оглядів на Google Pixel 2 розповідають про швидке вигоряння дисплея.

Показати ще новини
Радіо NV
X