Гірше, ніж вісімка. Смартфон iPhone X перевірили на міцність

7 листопада 2017, 14:33
Страхова компанія SquareTrade, яка спеціалізується на продажу розширеної гарантії на гаджети, перевірила iPhone X на міцність при падіннях

Висновок невтішний: експерти назвали iPhone X "найкрихкішим, найдорожчим і найдорожчим в ремонті iPhone", пише Macrumors.

Смартфон отримав 90 балів у рейтингу, який характеризує ризик пошкодження пристрою при фізичному впливі. При цьому iPhone 8 і iPhone 8 Plus набрали 67 і 74 балів, відповідно, що класифікується як середній і середньо-високий ризик. Galaxy Note8 знаходиться на рівень високого ризику з 80 балами.

Відео дня

Відзначається, що скло, яке захищає екран iPhone X, дряпається від інструменту з номером твердості "6", що є стандартом для всіх флагманів. Основна камера, як і в попередніх апаратах Apple, захищена сапфіровим склом власної розробки. Судячи з усього, екран iPhone X не отримає подряпин, якщо носити смартфон разом з ключами або монетами.

Представники страхової компанії відзначають, що ремонт екрану iPhone X обійдеться в $279, а заднього скла - $549. У той же час, гарантія від SquareTrade коштує $99 на два роки. Ця гарантія охоплює і ремонт екрану.

Також журналісти відзначають, що блогер EverythingApplePro помістив iPhone X під воду на 35 хвилин, а також поклав iPhone X в пральну машину, яка працювала. В обох випадках гаджет витримав випробування.

Показати ще новини
Радіо NV
X