Флагманський смартфон Samsung отримає криптовалютний гаманець - ЗМІ

24 січня 2019, 13:22

Інсайдери опублікували зображення сховища ключів Samsung Blockchain, яке буде служити гаманцем криптовалюти на смартфоні Samsung Galaxy S10.

Причому сховище можна використовувати незалежно від того, додаєте ви існуючий гаманець або починаєте з нуля, пише Engadget.

Знімки показують тільки те, що він підтримує Ethereum, але джерела також очікували підтримки Bitcoin, Bitcoin Cash і ERC20. У грудні корейський виробник зареєстрував торгову марку Blockchain KeyStore як пов'язану з програмним забезпеченням і смартфонами, але подробиць тоді відомо не було.

Відео дня

На фотографії можна краще розгледіти фронтальну камеру, для якої зробили отвір в дисплеї. Це рішення - альтернатива вирізу від Apple.

Samsung представить модель S10 20 лютого, і, швидше за все, на презентації хоча б коротко згадане сховище ключів Blockchain, якщо воно буде готове до використання. Хоча гаманець, ймовірно, не буде основною причиною, по якій люди купують S10, це буде важливим бонусом, якщо ви інвестуєте в цифрові гроші.

За попередніми даними, Galaxy S10 отримає 3D-сканер з функцією розпізнавання осіб і вбудований в дисплей дактилоскопічний сенсор. Всі три моделі - S10 Lite, S10 і S10 + будуть поставлятися в чорному, білому і зеленому кольорах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X