Facebook зізнався в скупці крадених паролів

18 листопада 2016, 17:25
Директор безпеки компанії Алекс Стамос пояснив, навіщо Facebook викуповує паролі у хакерів в так званому Darknet

Facebook намагається захистити своїх користувачів, скуповуючи крадені паролі в даркнеті (тобто у приватній мережі, з'єднання якої встановлюються анонімно тільки між довіреними особами) і звіряючи їх зі своєю базою. Ті користувачі соцмережі, які використовують один пароль до різних ресурсів, отримують повідомлення, що він вкрадений, пише Independent.

Відео дня

"Причина номер один, чому люди втрачають аккаунт в Facebook - це повторне використання паролів. Ніякої іншої причини і близько немає. Є великий фокус в індустрії безпеки на неймовірно складних атаках і дуже незвичайних загрозах. Але коли ви подивитеся на статистику, ви зрозумієте, що більша частина шкоди заподіюється від того, що люди використовують одні і ті ж паролі в кількох місцях", - розповідає директор безпеки Facebook Алекс Стамос.

За словами Стамоса, викуплені паролі звіряються з власною базою Facebook. Це дозволяє обчислити і попередити користувачів, спосіб аутентифікації яких більше не є безпечним.

"Коли вкрадені паролі в масовому порядку продаються на чорному ринку, стає очевидним, що багато з них однакові: 123456 і тому подібні. Якщо ви використовуєте один з цих паролів, це відносить вас у групу ризику", - зазначив Стамос.

За словами представників Facebook, текстові паролі, викуплені в даркнеті, проходять перед порівнянням таке ж хешування, що і паролі Facebook, а порівнюються вже результати.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X