Уряди різних країн ведуть у соцмережі пропаганду - Facebook

28 квітня 2017, 07:06
Соціальна мережа Facebook заявила, що стала "полем бою" для різних урядів, які намагаються маніпулювати громадською думкою в інших країнах, передає DW

Компанія анонсувала нові заходи для протидії "інформаційним операціям", які вийшли за межі сучасного явища fake news, йдеться у звіті компанії.

У підготовленому аналітиками з кібербезпеки документі йдеться, що окремі уряди та організації добре фінансують "підкилимні зусилля" для поширення пропагандистської інформації та брехні для геополітичних цілей. Вказано також на створення сотень штучних профілів для "хибного роздування" важливості окремих тем, збирання паролів користувачів обманом, кампанії з координації "лайків" для вірусного просування дописів, створення груп для прихованої пропаганди, а також поширення расистських матеріалів і таких коментарів, що розпалюють ненависть.

Відео дня

Автори звіту додали, що метою таких кампаній може бути як підтримка чи дискредитація тих чи інших ідей або кандидатів, так і створення атмосфери непорозуміння та недовіри загалом.

Соцмережа повідомила, що почне боротьбу з "інформаційними операціями" із видалення фейкових профілів та виявлення політичного чи комерційного спаму.

Нагадаємо, інтернет-пошуковик Google змінить свій алгоритм так, щоб виключати з результатів пошуку посилання на фейкові новини та екстремістські висловлювання.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X