Facebook оголосив війну тероризму і осоромився

18 листопада 2015, 11:55
Ім'я, звичайно, не визначає долю людини, але може вплинути на його життя. Програмістка з Сан-Франциско Ісіда Анчалі переконалася у цьому на власному досвіді. Її аккаунт в Facebook був заблокований, само собою, без пояснення причин. Дівчина вважала, що це пов'язано з її ім'ям, яке по-англійськи пишеться Isis. Тобто точно так само, як назва терористичної організації ІДІЛ

"Facebook думає, що я терористка, тому вони заморозили мій акаунт", - написала Ісіда у своєму Twitter у відповідь на коментар користувача з приводу видалення її профілю.

TechCrunch via Flickr

TechCrunch via Flickr Фото:

Дівчина спробувала зв'язатися з адміністрацією з метою довести, що вона цілком реальна людина, але це виявилося не так просто. Навіть відправка сканів паспорта допомогла не відразу. Лише з третьої спроби її профіль було поновлено. Може, втрата профілю у Facebook і не страшна подія, але відчувати незручності через прикрі збіги ніхто не любить.

Відео дня

Раніше компанія Facebook заявила про те, що має намір пом'якшити політику щодо імен користувачів. Під тиском громадськості та правозахисних організацій вона погодилася на деякі зміни. В майбутньому при підтвердженні імені можна буде додати пояснення, чому користувач воліє називати себе саме так. Втім, ці зміни почнуть впроваджуватися тільки в наступному місяці.

В цьому році Ісіда Анчалі вже потрапляла під приціл ЗМІ в світлі її діяльності в соцмережах. Дівчина ініціювала кампанію ILookLikeAnEngineer в Twitter. Її метою якої було розвінчання стереотипу про те, як повинен виглядати фахівець в області програмування.

Ісіда Анчалі – не єдина, хто відчуває проблеми, пов'язані з її ім'ям. На сайті thepetitionsite.com була зареєстрована петиція з вимогою до ЗМІ перестати називати терористичне угруповання Isis. Вже понад 58 тисяч чоловік підписали її.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X