Facebook додав ігри в свій Messenger і новинну стрічку

30 листопада 2016, 15:53
Компанія Facebook офіційно запустила сервіс Instant Games в 30 країнах, правда, поки що без України

Ігри не вимагають спеціальної установки, а є частиною веб-версії соціальної мережі і програми Messenger для мобільних пристроїв, повідомляє Techcrunch.

Для того, щоб скористатися іграми у Facebook потрібно зайти в діалог з одним із контактів у Messenger, вибрати відповідний розділ (натиснувши на іконку геймпада), вибрати гру і вашому співрозмовнику відправиться пропозицію зіграти. Аналогічний алгоритм використовується і в новинній стрічці.У веб-версії у Instant Games на бічній панелі з'явиться окрема вкладка зі всіма іграми.

Відео дня

Гравці можуть змагатися як одночасно, так і асинхронно, завдяки загальному рейтингу друзів-гравців за набраними очками. Так люди будуть проводити більше часу в самій соціальній мережі.

"Соціальні ігри були в пошані на десктопах. Але на мобільному телефоні вони трохи запізнилися. Facebook припускає, що подібні ігри завдяки асинхронної конкуренції можуть розблокувати нову еру дружнього спілкування", - розповідає представник соцмережі Девід Маркус.

Поки сервіс доступний в наступних країнах: Норвегія, Данія, Швейцарія, Швеція, Великобританія, Канада, Сполучені Штати, Японія, Нідерланди, Австралія, Австрія, Латвія, Німеччина, Ірландія, Бельгія, Нова Зеландія, Франція, Сінгапур, Фінляндія, Гонконг, Естонія, Тайвань, Словенія, Пуерто-Ріко, Кіпр, Ізраїль, Литва, Іспанія та Італія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X