Electrolux будує світ майбутнього вже сьогодні

12 липня 2016, 11:15
PR
Цьогоріч світовий лідер з виробництва побутової техніки Electrolux презентував новий формат міжнародного конкурсу інновацій Ideas Lab, що надихає створювати креативні ідеї для будинку. Таке рішення є закономірним продовженням інноваційної стратегії компанії, адже ось уже 13 років поспіль Electrolux проводить щорічний всесвітній конкурс дизайну - Electrolux Design Lab.

Основна відмінність нового проекту Ideas Lab полягає в тому, що в конкурсі може брати участь будь-хто бажаючий, якщо йому виповнилося 18 років. За попередньою реєстрацією на сайті www.electroluxideaslab.com учасники отримають можливість подати заявки на тиждень раніше до офіційного старту конкурсу. Заявки від учасників, які не зареєстровані на сайті, будуть прийматися з 15 серпня. Цей всесвітній конкурс інноваційних ідей Electrolux призначений для тих, кого цікавить більш смачна, здорова і досконала кухня майбутнього. До змагання допускаються будь-які ідеї: додатки для смартфонів, програми для фудшерінгу, кухонні пристосування, корисні поради або повноцінні бізнес-проекти. В Electrolux Ideas Lab немає меж для ідей!

Відео дня

«Ми живемо в мінливому світі. Ймовірно, найкращі ідеї для будинків майбутнього покоління народяться не в стінах однієї з наших лабораторій, а в головах мам і тат, фуд-блогерів або домашніх кулінарів. Створюючи Electrolux Ideas Lab, ми ставили собі за мету задіяти креатив наших споживачів. Ми будемо відзначати творчі ідеї і давати можливість їх авторам реалізуватися. Конкурс також допоможе і самій компанії Electrolux поліпшити якість споживчих послуг, вивівши їх на ще більш вражаючий рівень », - повідомила Мері Кей Копф, директор з маркетингу Electrolux.

Переможець отримає не тільки 10 000 євро в якості призу, але і незабутню поїздку до Швеції. Протягом 5 днів в Стокгольмі - однієї з передових столиць Європи за кількістю стартапів- переможець отримає експертну підтримку своєї ідеї, для того щоб вивести свій проект на новий рівень. Деталі змагання, конкурсний процес, критерії суддівства та інформація про приз будуть доступні з 15 серпня на сайті www.electroluxideaslab.com.

Про майбутню популярність і велику значущість Ideas Lab можна судити вже сьогодні, спираючись на результат його «попередника» - Design Lab. За роки його проведення учасниками конкурсу ставали талановиті студенти та випускники вузів, які спеціалізуються на промисловому дизайні. На конкурсі вони представляли інноваційні ідеї побутової техніки майбутнього, яка змінює життя на краще, робить його більш комфортним і насиченим яскравими враженнями. Теми, які пропонувалися на розгляд журі, були найрізноманітнішими - здорове харчування, стійкий образ життя, інтернет-покоління і міські простори, що постійно скорочуються, а також багато інших. І кожного разу учасники дивували нестандартними ідеями та мисленням, які реалізовувалися в дійсно приголомшливих і ефективних проектах технологічного майбутнього. Конкурс Electrolux Design Lab за час свого існування неодноразово ставав стартовим майданчиком для успішної кар'єри молодих фахівців в сфері дизайну, а половина переможців минулих років тепер працюють в лабораторіях Electrolux.

Той факт, що Electrolux організовує і розвиває конкурси такого інноваційного масштабу, як Ideas Lab і Design Lab, змушує захоплюватися цією шведською компанією. Адже, якщо пригадати, то сама компанія була заснована на інноваціях. Аксель Веннер-Грен, засновник Electrolux, завжди розповідав історію про те, як ще в 1908 році у нього з'явилася ідея, як зробити пилосос більш легким, зручним для використання і доступним для будь-якої сім'ї. Коли він вів активну діяльність у компанії, він сформував культуру інновацій, дизайну і уваги до споживача. Саме на цих китах Electrolux вибудував свою імперію, керуючись принципом - «Немає нічого неможливого». У наші дні цю тенденцію зберігає і культивує інноваційна стратегія компанії, втілюючи в реальність технологічні новинки швидкого майбутнього.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X