Експерти вперше не рекомендували до купівлі нові MacBook Pro

23 грудня 2016, 12:55
Представники некомерційної організації Consumers Union в США, вперше не дали новим ноутбукам від Apple рекомендацію на купівлю

Згідно зі звітом Consumer Reports, при проведенні тестування MacBook Pro показали проблеми з автономною роботою, передає Ferra.

Як йдеться у звіті, термін автономної роботи ноутбуків відрізняється "драматично". Так, 13-дюймова модель з тачбаром у першому тесті пропрацювала 16 годин, 12,75 години у другому тесті і всього 3,75 в третьому. 13-дюймова модель без тачбара видала 19,5 години в одному тесті та 4,5 години у наступному. А 15-дюймові моделі показували час автономної роботи від 8 до 18,5 години.

Відео дня

Зазвичай батареї ноутбуків показують варіативність в межах 5% від тесту до тесту. Тому при виставленні кінцевої оцінки експерти вирішили виходити з найгіршого показника, що і не дозволило їм рекомендувати нові MacBook Pro для покупки споживачам.

Користувачі нових MacBook Pro почали скаржитися на автономність ноутбуків практично відразу, як ті з'явилися у продажу. За словами постраждалих власників, ноутбуки не дають навіть половини від 10 годин, заявлених у специфікаціях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X