Експерти назвали смартфон з кращим дисплеєм

15 серпня 2018, 15:14

Фахівці профільного ресурсу DisplayMate протестували екран нового Samsung Galaxy Note 9 і визнали його найкращим на ринку смартфонів.

У DisplayMate оцінили точність, яскравість і кут огляду кольору, повідомляє 9to5google.com.

Смартфон встановив рекорд в точності відображення кольору, яке "візуально не відрізняються від досконалості". Рекордними також виявилися рівень яскравості і кути огляду, в тому числі при відображенні білого кольору.

Відео дня

Яскравість дисплея при повній активності дисплея склала 710 ніт, що на 27 відсотків вище за результат Galaxy Note 8. Коли частка чорного кольору на дисплеї дорівнювала 99 відсоткам, яскравість зросла до 1050 ніт. При цьому яскравість екрану при зміні кута огляду змінювалася менше інших смартфонів.

За запевненнями DisplayMate, екран Galaxy Note 9 - тільки другий дисплей, який отримав вищу оцінку в усіх категоріях. Першою моделлю з такими показниками була Galaxy S9, але "Galaxy Note 9 підняв планку значно вище". При цьому DisplayMate займається тестуванням екранів різних пристроїв з 1990 року.

"Galaxy Note 9 - це найбільш інноваційний та високопродуктивний смартфон, який ми коли-небудь тестували Лабораторією, встановлюючи безліч нових показників продуктивності дисплея. Galaxy Note 9 забезпечує рівномірну узгодженість по всьому екрану і отримує рейтинги Very Good та Excellent у всіх тестових і вимірювальних категоріях", - підкреслили представники DisplayMate Lab.

Раніше НВ повідомляло, що Samsung представив новий флагманський смартфон Galaxy Note 9. Цього року Note 9 став, мабуть, трохи більш гучною подією, ніж рік тому Note 8. І це вже досягнення для Samsung. Хоча експерти сходяться на думці, що новий Note являє собою лише апдейт попередньої моделі з деяким заграванням м'язами. Та ще й з ціною далеко за $1000.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X