Експерти назвали найпопулярніші Android-смартфони в різних країнах

6 жовтня 2017, 13:27
Аналітики з AppBrain з'ясували, який смартфон на базі Android користується найбільшою популярністю

Виявилося, що в більшості країн лідирують різні моделі Samsung. А ось Україна - виняток.

У нашій країні найпопулярнішим виявився смартфон m3 note від бренду Meizu. Його частка становить 2.3%. На другому місці Xiaomi Redmi Note 4, а замикає трійку - Xiaomi Redmi 4X. Далі в списку, як і в більшості країн, розташувалися моделі Samsung - з третього по 8 місця. Замикають десятку найпопулярніших в Україні телефонів на Android два апарати Meizu.

Відео дня

Цікаво, що в Білорусі спостерігається схожа ситуація. Там серед лідерів теж моделі Xiaomi, тільки лідерство утримує Xiaomi Redmi Note 4, який у нас поступився першим рядком. А ось вибір поляків виявився дуже несподіваним: найпопулярніший у сусідів Android-смартфон: Huawei P8 Lite.

Як і очікувалося, з безлічі країн, жителі яких віддають перевагу Samsung, сильно виділяється Китай. Це пов'язано в тому числі і з тим, що дуже багато моделей смартфонів, які випускаються в Китаї, призначені тільки для внутрішнього ринку. Так, першу сходинку в ТОП-10 в цій країні займає Vivo X9, далі йдуть Vivo Y66 і Xiaomi Redmi Note 4. Єдина в топі південнокорейська модель - Samsung Galaxy S7 Edge - займає четверте місце. В Японії майже весь ТОП-10 займають моделі Sony Xperia.

У США лідером є Samsung Galaxy S7 з ринковою часткою 6,3%, друге місце утримує Samsung Galaxy S5 з 4,6%, на третьому опинився Samsung Galaxy S6 з 4,3%. Єдиним апаратом в ТОП-10, який зробив не Samsung, в США стала модель ZTE Z981. У Канаді лідирує також Samsung Galaxy S7 з ринковою часткою 8,8%.

У Великобританії лідирує Galaxy S7 Edge, а взагалі в ТОП-10 британського рейтингу смартфонів на базі Android є тільки апарати південнокорейського гіганта. В сумі 10 топових моделей Samsung займають 43% британського ринку гаджетів на Android.

Різні моделі Samsung лідирують також в Бразилії, Німеччини, Росії, Туреччини, Індії, Австралії, Італії, Бельгії, Норвегії, Ірані, ПАР та інших країнах.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X