Дональд Трамп вирішив попросити Білла Гейтса закрити інтернет

9 грудня 2015, 18:25
Дональд Трамп висунув революційну ідею, яка потрясла громадськість. Не в хорошому сенсі

"Ми втрачаємо багато людей через інтернет. Ми повинні зустрітися з Біллом Гейтсом і багатьма іншими людьми, які дійсно розуміють, що відбувається. Ми повинні поговорити з ними про те, щоб, може бути, закрити деякі зони інтернету яким-небудь чином. Хто-небудь скаже: "Ах, свобода слова, свобода слова". Це дурні люди", - сказав Трамп в ході виступу в Південній Кароліні.

Відео дня

Реакція на цю пропозицію, закономірно, виявилася бурхливою. Ідея подарувала багатьом грунт для жартів. Наприклад, журналіст Mashable Стен Шредер написав наступне: "Фразу "закрити інтернет" кожен може розуміти для себе, як хоче, але цікаво, що Трамп вважає, ніби в цьому питанні йому якось допоможе засновник Microsoft і філантроп Білл Гейтс. Якщо б інтернет був просто купою труб, а Гейтс контролював вентиль, все було б значно простіше".

"Незрозуміло, чи запропонував Трамп американському уряду зайнятися цензурою або йому просто не вистачає розуміння того, як працює інтернет", - написав Нік Статт з The Verge , додавши, що ідея Трампа відверто "тупа".

Інтернет-користувачі теж не пропустили заяву. "Дорогий Білл Гейтс, може ти просто закриєш Дональда Трампа. Світ скаже тобі спасибі", - написав користувач Twitter Midge Lambert.

Він не перший, хто пропонує радикальний і дотепний спосіб, як слід вчинити з Дональдом Трампом. Раніше глава Amazon і власник The Washington Post Джефф Безос, підданий критиці з боку "вбивці" інтернету, запропонував відправити того у космос.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X