Державіаслужба рекомендує українцям не перевозити Samsung Galaxy Note 7

19 жовтня 2016, 15:38
Державна авіаційна служба України повідомила українські авіакомпанії про застереження, пов'язані з перевезенням смартфонів Samsung Galaxy Note 7 на борту літаків

Як повідомила прес-служба відомства, причиною звернення стала заява компанії Samsung про призупинення продажів, поставок і програму заміни Galaxy Note 7, а також рішення Департаменту транспорту і Федерального управління цивільної авіації США заборонити перевезення зазначених пристроїв.

Відео дня

Щоб зменшити ризик Державіаслужба рекомендує не перевозити вказані пристрої в зареєстрованому багажі; тримати їх вимкненими протягом усього польоту й не заряджати на борту; негайно повідомляти екіпажу салону, якщо вказаний пристрій пошкоджено, починає диміти, нагрівається або втрачений на борту.

Також не дозволяється перевозити як вантаж на борту літаків пошкоджені, відкликані або потенційно небезпечні літієві елементи живлення.

Раніше в середу стало відомо, що німецька Lufthansa Group заборонила пасажирам проносити на борт літаків усіх авіаліній групи смартфони Samsung Galaxy Note 7.

Нагадаємо, 11 жовтня, компанія Samsung Electronics офіційно оголосила про припинення продажів свого вибухонебезпечного флагманського смартфона Galaxy Note 7. Компанія також зупинила виробництво свого флагмана через випадки самозаймання акумуляторів.

19 жовтня Samsung офіційно запустила пункти обміну Galaxy Note7 в аеропортах декількох країн.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X