Чотирилапий хай-тек: сім гаджетів для котів і собак

26 листопада 2015, 15:52
Якщо хочеться побалувати домашню тварину, не обов'язково витягувати з шафи тенісний м'яч. Можна зробити улюбленцю подарунок, який відповідає духу XXI століття. Mashable склав список "розумних" девайсів для котів і собак

Petzi Treat Cam

© Petzi
© Petzi Фото:

Не важливо, кіт у вас або собака. Petzi Treat Cam підійде і тим і іншим. Девайс дозволяє віддалено годувати домашнього улюбленця за допомогою мобільного додатку. Він також оснащений камерою, мікрофоном і динаміком, за допомогою яких можна спостерігати та спілкуватися з улюбленцем, а також робити фотографії.

Відео дня

Броня для кота

Кадр из видео пользователя PRINT THAT THING на YouTube

Кадр из видео пользователя PRINT THAT THING на YouTube Фото:

Користувач Thingverse під ніком PrintThatThing розробив дизайн броні для кота, яку можна надрукувати на 3D-принтері. З шипами і жалом скорпіона вона виглядає досить агресивно, але, схоже, цей аксесуар більше сподобається господарю, ніж самому вихованцеві. Креслення броні доступні для скачування.

FitBark

© Fitbark
© Fitbark Фото:

Це аналог фітнес-трекера, який дозволяє стежити за фізичною активністю собаки. Всі дані надходять на смартфон через додаток-компаньйон. Ними можна поділитися з іншими власниками або ветеринаром.

Tailio Smart Health Monitor

© Tailio
© Tailio Фото:

Девайс дозволяє стежити за здоров'ям кота. Поставивши на Tailio котячий лоток, можна отримувати дані про вагу і частоту відвідувань, а також попередження про можливі проблеми зі здоров'ям.

Bark'N'Borrow

Bark'N'Borrow via Facebook
Bark'N'Borrow via Facebook Фото:

Це не девайс, а додаток, що представляє дещо схоже на соціальну мережу для власників і просто любителів собак. Bark'N'Borrow дозволяє знайти людину, яка б посиділа з чотириногим другом, або самому стати такою людиною. З його допомогою навіть можна позичити собаку на кілька годин.

iFetch Too

iFetch via Facebook
iFetch via Facebook Фото:

Це вже друга версія гаджета, що вийшов два роки тому. iFetch Too призначений для власників собак, які занадто зайняті, щоб пограти в м'ячик. Пристрій сам вистрілює м'ячі, а далі вже вихованець сам розбирається, що з ним робити. Минула версія була розрахована на маленьких і середніх собак, тож і м'ячі у неї були невеликі. iFetch Too стріляє тенісними м'ячами і призначений для великих собак.

Ноутбук-Кігтеточка

© Suck UK
© Suck UK Фото:

Відразу варто сказати, що це не справжній ноутбук, на якому коти могли б працювати, одночасно сточуючи кігті. "Дисплей" зроблений з картону, а "клавіатура" – зі шпагату. У ноутбука навіть є мишка. Сіра пухнаста мишка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X