Прикладайте руку. В Європі набирає популярність чіп, який можна імплантувати під шкіру

9 червня 2021, 06:00

Стартап Walletmor представив безконтактний пристрій для оплати, яке можна імплантувати прямо під поверхню шкіри.

Імплант товщиною в півміліметра, розміром з маленьку шпильку заснований на схемі інтегралів, він має оболонку з метала і працює як антена, пише Finextra.

Біополімер розробили вчені з лабораторій VivoKey Technologies Inc. з Сіетла (США). Експерти зазначають, що він має всі діючі сертифікати на біосумісність, які, підтверджують відповідність стандарту ISO 10993.

Відео дня

«До сих пір ніхто не виробляв платіжний імплант, який був би безпечним і був схвалений у всьому світі. Щоб використовувати імплант, вам потрібно всього лише створити обліковий запис на європейській платформі iCard і перевести гроші на свій рахунок», - сказав творець Walletmor Войцех Папрота.

У Німеччині Великій Британії, Польщі та скандинавських країнах близько 200 осіб уже щодня роблять платежі, використовуючи імплант.

За словами Папроти, імплантація займає по часу всього 15 хвилин і є безболісною.

На цей час в Європейському Союзі є півсотні професійних установників імплантатів Walletmor, включаючи традиційні лікарні, клініки і лабораторії естетичної медицини.

Раніше НВ, повідомляв, щоб подарувати людині зір, вчені все частіше вдаються до нових методів лікування - одним з таких є генна терапія, яка за останні роки стала пріоритетним напрямком для лікування офтальмологічних захворювань.

Втрата зору істотно погіршує якість життя, тому не дарма з кожним роком дослідники все більше намагаються знайти інноваційні методи в галузі офтальмології.

Давайте подивимося, як далеко зайшли сучасні розробки для лікування очних захворювань?

Показати ще новини
Радіо НВ
X