Не злетів. Компанія GoPro відмовилася від виробництва квадрокоптерів

9 січня 2018, 10:31

Представники виробника екшн-камер GoPro заявили про скорочення сотень робочих місць і про вихід компанії з ринку безпілотників

Крім того, зарплата генерального директора GoPro Ніколаса Вудмана скорочена до $1, повідомляє The Verge.

Таким чином, дрон Karma став останнім подібним пристроєм компанії. Незважаючи на те що Karma посів друге місце за популярністю в своїй ціновій ніші в 2017 році, у моделі виникли проблеми з прибутковістю на тлі зменшення обсягу ринку квадрокоптерів.

Відео дня

"Ці фактори роблять повітряний ринок неспроможним і GoPro залишить цей сегмент ринку після того, як продасть решту запасів Karma. При цьому GoPro буде продовжувати надавати послуги та підтримувати клієнтів Karma", - йдеться в звіті компанії.

В останньому кварталі 2017 року доходи GoPro склали 340 мільйонів доларів, що набагато менше від аналогічного результату за 2016 рік і також менше песимістичних прогнозів в 470 мільйонів доларів.

GoPro Karma - компактний модульний складаний квадрокоптер з 3-осним стабілізатором зображення. GoPro Karma підтримує роботу з камерами GoPro 5 Black, GoPro 5 Session, GoPro 4 black і silver. Пристрій розвиває швидкість до 54 км/год., максимальна висота польоту становить 4,5 км. При цьому тривалість польоту не перевищує 20 хвилин.

Karma став першим дроном від GoPro. Його анонс відбувся у вересні 2016 року, а в листопаді GoPro оголосила про відкликання пристроїв усього через 16 днів після початку продажів. Поверненню до виробника підлягали близько 2,5 тисячі дронів.

На початку лютого 2017 року GoPro повідомила, що проблема була в ненадійному кріпленні акумулятора.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X