Не Samsung. Apple разом з LG веде розробку гнучкого iPhone

13 жовтня 2017, 12:30
Apple буде спільно з LG розробляти iPhone з OLED-екраном, що гнеться

Дві фірми попередньо домовилися про інвестиції в виробництво дисплеїв нового типу, але деталі угоди ще обговорюються, пише Investor.

Джерела зазначають, що Apple надала перевагу LG над компанією Samsung через побоювання з приводу можливих технічних витоків. В даний час саме Samsung є єдиним постачальником дисплеїв для iPhone X. А інженери LG розробили технологію гнучкого OLED-дисплея ще три роки тому.

Відео дня

Виробництво гнучких панелей може початися з 2020 року. Це означає, що Apple презентує свій варіант гнучкого телефону пізніше, ніж перший складаний телефон Samsung, який, швидше за все, дебютує в наступному році.

Уже зараз в LG створена окрема група з інженерів, які займуться розробкою гнучкого OLED-дисплея для iPhone. Також інженери розробляють варіанти гнучкої друкованої плати для корпусу незвичайного апарату.

Раніше НВ повідомляло, що Samsung отримає від продажів iPhone X більше, ніж від Galaxy S8. Справа в тому, що Samsung поставляє своїм конкурентам з Apple OLED - дисплеї і деякі інші компоненти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X