Не найкращий. Експерти протестували камеру iPhone XS Max

4 жовтня 2018, 11:58

Сервіс DxOMark опублікував результати тестування нового флагманського смартфона Apple. iPhone XS Max набрав в тестах 105 балів.

Цього виявилося недостатньо, щоб обійти лідера рейтингу - смартфон Huawei P20 Pro з 109 балами, повідомляється на офіційному сайті DxOMark.

За якістю фото камера iPhone XS Max набрала 110 балів, а за якістю відео - 96. Експерти виділили високу деталізацію, широкий кут огляду і якісну оптичну стабілізацію.

Відео дня

Також в DxOMark високо оцінили систему автофокусування і портретний режим з ефектом розмиття фону.

"Apple iPhone XS Max поставляється з однією з кращих мобільних камер, які ми коли-небудь тестували, і в багатьох областях камера помітно покращилася в порівнянні з торішнім iPhone X. Якість зображення і яскраве освітлення відмінне, з дуже широким динамічним діапазоном і хорошою деталізацією. Автофокусування і стабілізація зображення працюють швидко і ефективно, а камера дуже надійна в цілому, послідовно забезпечуючи хороші результати", - підкреслили експерти.

Проте, камера нових смартфонів Apple - не найкраща в своєму класі. Експерти відзначають проблеми при масштабуванні і, часом, нестійкий баланс білого при зйомці в приміщеннях.

"При більш низькому світлі шум яскравості стає трохи більш нав'язливим, ніж у інших телефонів високого класу, а режим масштабування iPhone відстає від конкурентів (зокрема, від Huawei P20 Pro). Однак, якщо це вас не сильно турбує, новий пристрій Apple є відмінним варіантом для будь-якого мобільного фотографа", - резюмували в DxOMark.

Оскільки камери у iPhone XS і iPhone XS Max однакові, результати тестування відносяться і до молодшої моделі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X