CES 2016: Apple Watch отримали зарядку-брелок і не тільки

5 січня 2016, 13:33
В ході виставки CES 2016 компанія Griffin презентувала ряд додаткових аксесуарів для Apple Watch, в тому числі і брелок-зарядку Travel Power Bank

Годинник зарядив, зарядку зарядив. Приблизно таке нагадування вранці зможе робити собі власник Apple Watch і брелока Travel Power Bank. Портативний зарядний пристрій для смарт-годинника дійсно невеликий, але дуже ефективний. Griffin запевняє, що одного заряду Travel Power Bank вистачає на 4 підзарядки смарт-годинника. Після цього сам брелок необхідно буде підключити до електромережі.

Відео дня

© Griffin
© Griffin Фото:

Крім цього, Griffin продемонструвала дві нові лінійки ремінців для Apple Watch. Перша називається Uptown. У неї входять шкіряні ремінці, які можна двічі обмотати навколо зап'ястя. Вони розраховані на 38-міліметрові Apple Watch. Друга називається Trainer, і в ній представлені спортивні ремінці з силікону, розраховані на 42-міліметрові моделі.

Travel Power Bank вийде на ринок у другому кварталі. Обидві лінійки ремінців будуть запущені в третьому кварталі.

© Belkin
© Belkin Фото:

Свої аксесуари для Apple Watch підготувала не тільки Griffin. Компанія Belkin продемонструвала на CES 2016 зарядку для смарт-годинника, яка непогано виглядає на тумбочці або на робочому столі.

© ZENS
© ZENS Фото:

Зі схожим аксесуаром завітала в Лас-Вегас і компанія ZENS. Її портативна зарядка Charging Bank являє собою невеликий кубик, за допомогою якого смарт-годинник можна зарядити до 4-х разів.

Показати ще новини
Радіо NV
X