Британські вчені визначили найнебезпечнішу соцмережу

19 травня 2017, 16:32
Дослідники вважають Instagram найбільш небезпечною для здоров'я соцмережею

Цей сайт більше інших популярних соцмереж змушує молодих людей відчувати себе пригніченими і самотніми, пише CNBC.

Такі дані представники Королівського товариства громадського здоров'я RSPH і Руху за здоров'я молоді отримали, опитавши 1479 осіб у віці від 14 до 24 років.

Відео дня

У рамках дослідження були проаналізовані YouTube, Instagram, Snapchat, Facebook і Twitter. З цього списку найбільш позитивним іміджем може похвалитися YouTube. Далі йдуть Twitter і Facebook. А ось Instagram і Snapchat багато опитаних пов'язали з такими поняттями, як "самотність", "депресія", "тривога", "створення зовнішнього іміджу".

"Цікаво, що Instagram і Snapchat опинилися в кінці рейтингу в контексті психічного здоров'я і благополуччя - обидві платформи спрямовані на зображення, і, певно, змушують молодих людей відчувати себе неповноцінними і викликати тривогу", - зазначає глава Королівського товариства охорони здоров'я Ширлі Крамер.

Дослідники попереджають, що соцмережі можуть посилювати проблеми з психікою у молоді, але зможуть і надавати позитивний вплив.

Раніше НВ повідомляло, що лайк в Instagram поставив під загрозу виступ воротаря хокейної збірної Німеччини на Олімпіади-2018.

Показати ще новини
Радіо НВ
X