Британські студенти передбачили, як високі технології вб'ють романтику побачень

30 листопада 2015, 19:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Студенти бізнес-школи Імперського коледжу Лондона представили, як в 2040 році будуть проходити побачення і наскільки зміниться процес пошуку супутниці/супутника життя

Розвиток науки і технологій змінює кожен аспект нашого життя. Романтичні стосунки до винятків не відносяться. А якщо прогнози студентів Імперського коледжу збудуться, то романтичного в них практично нічого не залишиться. За їх розрахунками, важливу роль в цьому зіграє віртуальна реальність, портативні девайси, біотехнології і машинне навчання.

Відео дня

У доповіді говориться, що за 25 років швидкість передачі даних зросте настільки, що у віртуальній реальності можна буде відтворювати запахи, смаки або передавати тактильні відчуття. Іншими словами, на побачення можна буде ходити, не покидаючи власного будинку. При цьому в ході віртуальної зустрічі можна буде відчути запах парфумів або дотик. Технологія дозволить проводити такі зустрічі, якщо її учасники знаходяться в різних кінцях Землі.

Вдосконалення технологій розшифровки ДНК не відіб'ється на те, як будуть проходити побачення в 2040-м. Але це може сприяти спрощенню процесу пошуку підходящої пари.

Цьому послужать і численні гаджети, що вивчають поведінку людини. Щоб описати себе, не обов'язково буде користуватися словами. Вистачить даних про модель поведінки, складену портативним девайсом. Звички, реакції, улюблені місця, хобі – все це буде зібрано в одне ціле, а пристрої, на зразок "розумних" контактних лінз, дозволять, визначати в натовпі відповідну людину. Таким чином, випадок перестане грати роль в знайомствах, а супутники будуть вибиратися на основі ретельно зібраної об'єктивної інформації.

Нарешті, британські студенти вважають, що свою роль зіграють і більш досконалі технології машинного навчання. Оскільки швидкість обробки даних істотно зросте, люди на побаченнях зможуть отримувати підказки в режимі реального часу. Наприклад, про те, добре чи була сприйнята піднята тема розмови або обрана лінія поведінки. Це допоможе не тільки людям у пошуку, але і парам, які зможуть чітко визначати проблемні зони спілкування. Вони навіть будуть отримувати рекомендації щодо оптимального часу, коли варто одружитися або завести дитину.

"Цей звіт було складено найсвітлішими умами майбутнього, він відобразив те, що ми вже бачимо в індустрії знайомств – люди хочуть знаходити собі ідеальну пару найпростішим і найефективнішим способом", - сказав менеджер сайту eHarmony (на його замовлення було складено доповідь), додавши, що до 2040-го року 70% пар буде сходитися завдяки інтернету.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X