Британська компанія залучила штучний інтелект до виробництва пива

8 липня 2016, 15:29
Штучний інтелект допомагає британської компанії IntelligentX Brewing Company удосконалювати рецепти пива

Ідея залучити ШІ до виробництва пива з'явилась у фахівців компанії Intelligent Layer, яка спеціалізується на технологіях машинного навчання, і креативного агентства 10x. Спільними зусиллями вони створили IntelligentX Brewing Company і розробили алгоритми для обробки споживчих відгуків з метою поліпшення якості пива.

Відео дня

ШІ проводить опитування серед любителів пива, аналізує відповіді і допомагає IntelligentX помічати закономірності, які можна використовувати при складанні рецептів напою.

"Оскільки наш ШІ постійно реагує на відгуки споживачів, ми можемо варити пиво, яке повністю вам підходить швидше, ніж хто-небудь, - свідчить повідомлення на сайті IntelligentX. – Тобто ми отримуємо більше даних, а ви – більш якісне пиво".

Британська компанія пропонує 4 сорти пива: Golden, Amber, Pale і Black. IntelligentX запевняє, що з допомогою ШІ вже 11 разів змінювала рецепти напоїв. І це лише за рік, протягом якого компанія тестувала систему. Наразі пиво IntelligentX доступно в одному із закладів Лондона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X