Браузер Mozilla Firefox отримає найбільше нововведення у своїй історії

9 червня 2016, 12:26
В майбутній версії Firefox стане доступна технологія, яка суттєво покращить стабільність роботи браузера

Технологія під назвою Electrolysis e10s з'явиться в 48-й версії Firefox. Вона дозволить розділити процеси обробки графічного інтерфейсу і контенту. Завдяки цьому при завантаженні сайтів, які дають високу навантаження на процесор, браузер не перестане відповідати на запити. Крім того, компанія Mozilla розіб'є процеси по вкладках, щоб повислий сайт не впливав на інші вкладки.

Відео дня

Як зазначає голова проекту Firefox Аса Дотцлер, додавання Electrolysis стане найбільшим нововведенням в історії браузера.

Mozilla проводила випробування Electrolysis з грудня минулого року. У них брали участь невеликі групи бета-тестерів. 2 серпня Firefox 48 стане доступний широкому колу користувачів. Однак Electrolysis e10s буде доступний тільки 1% з них. Таким чином, Mozilla хоче переконатися в тому, що технологія буде працювати як слід.

"Якщо все пройде добре, ми дамо можливість іншим користувачам Firefox отримати e10s протягом тижнів, - зазначає Дотцлер. – Якщо ж ми зіткнемося з труднощами, ми зможемо уповільнити поширення технології, призупинити або навіть зробити e10s недоступним. У нас всі важелі".

У квітні поточного року Firefox обійшов за популярністю браузери Edge і Internet Explorer, створені Microsoft. Тим не менш, він істотно відстає від Chrome. У квітні частка Firefox на ринку десктопних браузерів склала 15,6%, тоді як частка Chrome склала 60,5%.

Показати ще новини
Радіо NV
X