Apple зіткнулася з несподіваною проблемою в нових MacBook Pro

10 серпня 2018, 10:18

Схоже, що у 13- і 15-дюймових MacBook Pro є проблема, яка спричиняє спотворення звуку в динаміках: воно присутнє навіть за відносно низького рівня гучності.

Повідомлення про проблему почали надходити незабаром після того, як Apple виправила проблему з оновленнями в лінійці ноутбуків рівня Pro, пише The Next Web.

На проблему зі звуком скаржаться десятки власників нових MacBook Pro на форумі підтримки Apple, Reddit і YouTube. У всіх одна несправність - без явної причини динаміки почали голосно хрипіти та потріскувати.

Відео дня

Поки неясно, в чому саме проблема, хоча джерело, знайоме з цим питанням, повідомляє, що компанія усвідомлює цю проблему і вивчає її. Однак знайти причину може бути проблематично, оскільки звіти користувачів до сих пір досить сильно різняться.

Деякі повідомляють про проблему як про те, що в першу чергу відбувається в конкретних додатках, таких як Apple Music, iTunes або Garage Band. Інші кажуть, що відео на YouTube призводить до такого ж ж ефекту. Треті повідомляють, що вони також зауважують це при використанні Windows через BootCamp - особливість, яка може вказувати на апаратну проблему, а не на програмну помилку.

Користувачі Форуму MacRumors припустили, що в хрипінні динаміків винувато або браковане обладнання, або помилка в роботі нового чіпа Apple T2, який відповідає за відтворення звуку замість процесора Intel Core.

Журналісти The Next Web підкреслюють, що проблема з динаміками зустрічається досить рідко. Проте, це ще один неприємний дзвіночок для Apple, яка, здається, запустила довгоочікуване оновлення своїх пристроїв Pro тільки для того, щоб зустрітися з низкою неприємностей. Це може вказувати на абсолютно нехарактерний для Apple "недбалий контроль якості", підкреслюють журналісти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X