Apple заробила на годинниках $1,7 млрд

30 жовтня 2015, 12:56
Всього за півроку присутності на ринку розумний годинник Apple Watch принесли своїм творцям $1,7 млрд.

2015-й поки не закінчився, але тільки не для Apple. Компанія закрила фінансовий рік 26 вересня, а в цьому місяці підвела підсумки. У недавньому звіті Apple кажуть, що частка Apple Watch у зростанні загальної виручки від категорії «Інші продукти», куди також входять iPod і Apple TV, перевищила 100%.

Відео дня

Формулювання може здатися дещо дивним, але це означає, що, поки інші товари в категорії (наприклад, iPod) заробляли менше, ніж у минулому році, Apple Watch справно приносили прибуток. Іншими словами, якщо б годинники не вийшли на ринок, то виручка «Інших продуктів» могла б бути менше, а замість її зростання міг би спостерігатися спад.

У 2014-му фінансовому році товари з цієї категорії принесли Apple $8,379 млрд. В 2015-му сума склала $10,067 млрд. Ми не можемо знати точно, скільки Apple Watch принесли грошей, оскільки компанія ділиться лише сумарним показником, але не дає результатів по кожному «Іншому продукту». Нехитрі підрахунки свідчать, що годинник принес своїм творцям мінімум $1,688 млрд. насправді цифра може бути набагато вище.

У квітні поточного року, коли Apple Watch тільки вийшли на ринок, фахівці компанії IHS Technology розібрали 38-міліметрову модель Sport і прикинули ціну кожної деталі. Сумарна вартість комплектуючих склала $81,2. До цього додається ще $2,5 за збірку, і виходить, що годинник, що надходять у продаж за ціною $349, обходяться Apple всього $83,7. Втім, сюди не входять витрати на розробки, логістику, маркетинг і т. д.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X