Apple випустить модульний Mac Pro в 2019 році

6 квітня 2018, 10:46

Компанія Apple планує випустити в 2019 році оновлений модульний Mac Pro.

Продукт поки знаходиться в розробці і точних термінів випуску для нього ще немає, пише TechCrunch.

"Ми хочемо бути прозорими і відкрито спілкуватися з нашим співтовариством професіоналів. Тому нам важливо, щоб вони знали: новий Mac Pro - це продукт 2019 року", - заявив старший директор з маркетингу продуктів Mac Том Боджер.

Відео дня

Крім незвичайної для Apple прозорості, існує і фінансова причина для такої заяви. "Ми знаємо, що сьогодні є багато клієнтів, які приймають рішення про покупку iMac Pro або про очікування Mac Pro", - зізнався Боджер.

Також всередині компанії була сформована нова інженерна група Pro Workflow Team, яку очолив віце-президент Apple по розробці обладнання Джон Тернус. Її співробітники будуть тестувати апаратне і програмне забезпечення Apple на власних проектах.

"Ми фокусуємося на візуальних ефектах, відеомонтажі, 3D-анімації та виробництві музики. І ми залучили неймовірні таланти, справжніх майстрів своєї справи", - сказав Тернус. Випробування "заліза" Apple на реальному контенті, за його словами, допоможе фірмі краще зрозуміти потреби своїх користувачів.

"Це не обов'язково завжди фундаментальні проблеми з продуктивністю. Це не те, що ви знайдете в бенчмарці або автоматичному тестовому потоці. Ви знаєте, що у нас є приклади, де ми знаходимо щось несподіване... Наприклад, є вікно, яке 3D-аніматор часто використовує, щоб зробити деякі тонкі настройки. Ми виявили проблему, що це вікно відкривалося від 6 до 10 секунд. А є люди, які роблять це 100 раз в день. Вони кажуть, наприклад, "я не можу працювати на такій машині, це занадто повільно ", тому ми копаємо, і ми з'ясовуємо, що це було. У цьому випадку ми виявили, що щось в графічному драйвері було неправильним", - пояснив Джон Тернус.

Такий аналіз робочого процесу дозволив Apple знайти і усунути проблеми, які не можуть бути вирішені шляхом оновлення апаратного забезпечення. За словами Тернуса, поглиблений аналіз того, як відбувається робочий процес, допоміг їм зрозуміти "больові точки" обладнання.

Показати ще новини
Радіо NV
X