Apple розробляє власний чіп для управління живленням iPhone

1 грудня 2017, 15:32
У найближчі два роки Apple буде самостійно розробляти контролери управління живленням, замість пристроїв від Dialog Semiconductor

Після повідомлення про це акції британського постачальника Dialog Semiconductor впали на цілих 19%, повідомляється в матеріалі Nikkei Asian Review.

Довгострокові плани Apple полягають в тому, щоб скоротити залежність від сторонніх постачальників. Для цього передбачається замінити на власні продукти приблизно половину чіпів для управління живленням в смартфонах, починаючи з 2018 року, відзначає один з джерел видання.

Відео дня

Інший співрозмовник Nikkei сказав, що компанія Apple дійсно розробляє свої власні чіпи управління живленням для iPhone, але терміни можуть бути зміщені до 2019 року.

Nikkei повідомляє, що новий вбудований чіп "відповідно до джерел, буде самим передовим в індустрії і може мати можливості, які дозволять йому краще контролювати і управляти споживанням енергії різними компонентами". У перспективі новий чіп буде вироблятися тайванською компанією TSMC.

Чіп живлення відстежує роботу зарядного пристрою, акумулятора, а також розподіляє енергію. В даний час в iPhone використовуються чіпи виробництва Dialog Semiconductor, яка співпрацює з багатьма виробниками смартфонів. А контракт з Apple приносить виробникові понад 70% виручки.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Apple вирішила відмовитися від послуг Imagination Technologies і перейти на власні чіпи GPU для смартфонів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X