Apple подала мільярдний позов до виробника процесорів

23 січня 2017, 13:46
Apple подала до суду на Qualcomm, вимагаючи близько мільярда доларів, сплачених за ліцензійні винагороди

Позов був поданий у федеральний суд Південного округу штату Каліфорнія. У скарзі стверджується, що компанія Qualcomm намагалася перешкодити Apple знайти інших постачальників процесорів і вимагала занадто високу плату за надання ліцензій на використання своїх патентів, пише CNBC.

Відео дня

"Qualcomm побудувала свій бізнес, дотримуючись більш давніх і традиційних стандартів, однак вона збільшує своє панування за допомогою обмежувальних заходів і надмірних роялті", — йдеться в позовній заяві Apple.

У позові також наголошується, що Qualcomm продавала свою продукцію Apple на пільгових умовах, однак згодом позбавила знижок. Рішення було прийнято після того, як корпорація стала співпрацювати з південнокорейськими регулюючими органами, які проводили розслідування щодо ліцензійних практик Qualcomm.

"Apple неправильно інтерпретувала досягнуті угоди і переговори, вона так і не спромоглася визнати величезну цінність винайденої Qualcomm технології", – зазначив головний юрисконсульт Qualcomm Дон Розенберг. За словами адвоката, Qualcomm "вітає можливість суду".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X