Apple планувала випустити iPhone X без порту зарядки - ЗМІ

23 червня 2018, 10:43

Під час виробництва iPhone X компанія Apple планувала прибрати роз'єм Lightning, залишивши тільки бездротову зарядку.

Однак, технологія бездротової зарядки виявилася занадто повільною, пише The Next Web.

"Коли Apple видалила гніздо для навушників з iPhone 7, це розкритикували, як поганий вибір дизайну. Але ми всі маємо бути вдячні за те, що ідею Apple про ліквідацію порту Lightning на iPhone X не було реалізовано", - наголошують журналісти The Next Web.

Відео дня

За словами людей, знайомих з роботою компанії, дизайнери Apple зрештою сподіваються видалити більшу частину зовнішніх портів і кнопок на iPhone, включно із зарядним пристрєм. Цікаво, що Джоні Айв, головний дизайнер iPhone, раніше зазначав, що хоче бачити смартфон "єдиним бруском скла".

Технологію повинні були реалізувати за рахунок бездротового зарядного килимка AirPower. Спочатку Apple сподівалася випустити його в червні, але виявилося, що бездротовий зарядний пристрій, який може обробляти відразу декілька пристроїв, складно зробити. Зараз компанія сподівається випустити новинку у вересні.

Проте, бездротова зарядка зараз занадто повільна. У Samsung, можливо, найшвидша бездротова зарядка, але вона все ще набагато повільніша, ніж середня швидкість провідної зарядки на Android.

"Ви повинні носити бездротовий зарядний пристрій всюди. І це просто зарядка. Як щодо підключення телефону до ноутбука? Як щодо багатства аксесуарів, яким потрібен порт Lightning?", - відзначають користувачі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X