Apple планує відмовитися від вбудованого сканера Touch ID - ЗМІ

5 вересня 2018, 10:40

Відомий аналітик Мін-Чі Куо впевнений, що Apple відмовиться від вбудованого сенсорного ідентифікатора Touch ID для телефонів 2018-2019 років.

В якості системи безпеки Apple збирається використовувати тільки технологію розпізнавання обличчя, пише Gizmodo.

Одна з причин, по якій Apple може зважитися на такий крок, полягає в тому, що нове покоління високопродуктивних OLED-екранів, таких як ті, якими оснащений iPhone X, взагалі не підтримує сенсорну підтримку на всьому екрані. Проте, виробники Android зацікавлені в технології, тому вона буде розвиватися.

Відео дня

Мін-Чі Куо вважає, що технологія Fingerprint On Display або FOD в 2019 році зросте на 500%, оскільки телефони Android будуть активно її використовувати, але Куо каже, що Apple не буде впроваджувати Touch ID в нові iPhone, які вийдуть в цьому і наступному році.

Куо стверджує, що технологія розпізнавання обличчя Apple в якості біометричного рішення безпеки достатня для лінійки iPhone. Таким чином, в якості випробувального стенду для поліпшення технології вбудованого в екран сканера відбитків пальців будуть служити Android-телефони

Це всього лише прогноз, хоча Куо визнаний одним з кращих аналітиків Apple. Зокрема, в 2014 році, він точно назвав майже весь список нових продуктів Apple задовго до офіційної презентації.

Навіть якщо цей слух є точним, це не означає, що Apple назавжди відмовиться від Touch ID. Компанія може дочекатися, поки технологія розвинеться достатньо, щоб впровадити сенсорний ідентифікатор на дисплеї. Теоретично це може означати, що достатня кількість користувачів готове відмовитися від технології розпізнавання обличчя на користь сканера відбитків.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X