Apple патентує розумні медичні рукавички

21 грудня 2018, 10:10

Компанія Apple винайшла рукавички для моніторингу здоров’я. Вони створені на основі «розумної тканини» і контролюють артеріальний тиск та інші показники користувача.

Сама «розумна тканина» від Apple придумана одночасно з рукавичками і описується в двох окремих документах, повідомляє профільний сайт Patently Apple.

Бюро по патентах і товарних знаків США опублікувало всі три патентних заявки від Apple, які стосуються розумних тканин. Найцікавіший відноситься до рукавички, яка в основному об'єднує інтелектуальні тканини з інтегральними схемами і датчиками.

Відео дня

Рукавичка працює в поєднанні з пристроєм Apple, таким як Apple Watch або iPhone. Спеціальні датчики всередині рукавички можуть включати датчик кров’яного тиску, датчик дихання, датчик серцевого ритму і багато іншого. Дані відправляються з рукавичок на гаджет для представлення результатів.

Як стверджується в патенті, розумна рукавичка Apple може включати і неткані матеріали, щоб надати рукавичці життєздатну форму. Конструкції можуть бути виконані з пластика, металу, скла, кераміки, а також таких матеріалів, як сапфір або шкіра.

У деяких конфігураціях рукавичка може включати один або декілька шарів матеріалу, включаючи шари полімеру, металу, скла, кераміки, підкладки, на які були встановлені компоненти або тонкоплівкові пристрої, такі як транзистори.

Заявка на патент Apple була спочатку подана ще в березні 2018 року. З огляду на, що це патентна заявка, терміни виходу такого продукту на ринок наразі невідомі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X