Apple озвучила терміни презентації iOS 10

19 квітня 2016, 12:54
Apple проведе конференцію WWDC 2016 з 13 по 17 червня. В рамках заходу компанія обіцяє "розповісти про майбутнє" операційних систем iOS, OS X, watchOS і tvOS

Як правило, в ході WWDC (Worldwide Developers Conference) американський IT-гігант презентує масштабні оновлення для своїх операційних систем. У цьому році на заході очікується презентація iOS 10 – нової версії ОС для iPhone. Крім того, Apple повідає про нову OS X, яка може бути перейменована на MacOS.

Відео дня

Подробиць про те, як зміняться операційні системи Apple, поки немає. Є ймовірність, що оновлена OS X отримає голосового асистента Siri, яка вже працює з iPhone, смартгодинником Apple Watch і приставкою Apple TV. Що стосується iOS 10, то, на думку Ченса Міллера з сайту 9to5mac, від десятої версії можна очікувати "значних змін".

Можливо, в ході заходу також будуть презентовані нові, більш тонкі, 13 - і 15-дюймові моделі MacBook. За неофіційною інформацією, Apple планує вивести їх на ринок до липня, тож червневий анонс на WWDC виглядає ймовірним.

Показати ще новини
Радіо NV
X