Apple оголосила дату виходу "розумної" колонки HomePod

24 січня 2018, 07:57

Перша розумна колонка від Apple з'явиться у продажу 9 лютого.

У цей день вона стане доступна в США, Великобританії та Австралії, пише The Verge.

Перша смарт-колонка компанії спочатку мала надійти в продаж до кінця 2017 року, але в середині грудня дату виходу перенесли. Це означало, що Apple пропустила святковий сезон, коли були продані мільйони подібних пристроїв. Журналісти відзначають, що з ціною в $349 динамік від Apple не є конкурентом колонок від Amazon і Google. HomePod позиціонується більше як конкурент бездротових акустичних систем високого класу, таких, як Sonos, ніж як суперник недорогих смарт-динаміків.

Відео дня

Незважаючи на затримку, Apple не вносила ніяких змін в дизайн і технічні характеристики своєї розумної колонки. Пристрій виглядає так само, як і під час анонса під час проведення виставки WWDC 2017.

Колонка висотою 17,2 см оснащена одним сабвуфером, сімома високочастотними динаміками і шістьма мікрофонами. В майбутньому HomePod можна буде комбінувати з ще однією такою ж колонкою для отримання стереозвуку. Колонка автоматично визначає своє розташування в приміщенні та відповідно до отриманих даних оптимізує звучання.

За допомогою Siri можна буде диктувати повідомлення, керувати пристроями "розумного" будинку HomeKit, встановлювати нагадування і таймери, перевіряти новини та погоду, а також створювати і редагувати нотатки.

Спочатку HomePod буде доступна в двох кольорах - білому і "сірий космос". Компанія обіцяє, що власники iPhone зможуть використовувати колонку як пристрій гучного зв'язку. Попередні замовлення на розумну колонку почнуть приймати в найближчу п'ятницю - 26 січня. Фактичний продаж Apple HomePod стартуює з 9 лютого. У цей день вона стане доступна у США, Великобританії та Австралії. Навесні також запланований випуск у Франції і Німеччині.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X