Друге пришестя. Apple готується представити 12-дюймовий MacBook

16 лютого, 12:32
Про плани повернути формат компактного ноутбука можуть повідомити офіційно вже у другій половині року (Фото:REUTERS/Peter DaSilva)

Про плани повернути формат компактного ноутбука можуть повідомити офіційно вже у другій половині року (Фото:REUTERS/Peter DaSilva)

За даними джерела в тайванській компанії, яка постачає запчастини для Apple, остання готується повторно представити компактний ноутбук.

Представлений у березні 2015 року оригінальний 12-дюймовий MacBook відрізнявся тонкою та легкою конструкцією.

Apple повторила запуск компактних ноутбуків у червні 2017 року та остаточно попрощалася з ними у 2019 році. Але після оголошення про перехід Apple на власні кремнієві чіпи для Mac розмови довкола можливості випуску нового 12-дюймового MacBook. розгорілися з новою силою.

Відео дня

Марк Гурман із Bloomberg був першим, хто спровокував чутки, заявивши, що пристрій може з'явитися наприкінці 2023 або на початку 2024 року. Минулого місяця він сказав, що новий 12-дюймовий MacBook більше не фігурував у короткостроковій дорожній карті компанії, але не слід повністю виключати шанс створення такого пристрою.

Але блогер yeux1122, який неодноразово публікував точні прогнози щодо Apple, стверджує, що компанія вже розпочала роботу в цьому напрямку, а офіційний анонс відбудеться у другій половині цього року.


Показати ще новини
Радіо NV
X