Apple iPhone X. Як світ прийняв новинку

13 вересня 2017, 07:03
НВ з'ясувало, як на флагманський Iphone відреагували провідні світові технічні ЗМІ
1. "Десять років тому, світ одразу став набагато більше і набагато менше. Стів Джобс представив iPhone, перший смартфон з виходом в інтернет, в якому досвід взаємодії - на першому місці. Це поклало початок повної залежності нас від наших смартфонів. Десять років по тому, Apple показав iPhone X. До речі, це вимовляється "десять".... Слідуючи сучасним тенденціям в смартфонах, Apple покінчили з рамками на iPhone X, пропонуючи 5,8-дюймовий дисплей від краю до краю. Це приносить з собою всі стандартні переваги OLED-дисплеїв, в тому числі більш точні кольори, однорідність зображення на екрані і так далі. Це також перший iPhone, у якого не буде кнопки Home ", - TechCrunch.

2. "Багато людей говорять про iPhone X, починаючи з його ціни в 999 доларів. Але якщо у вас є цей телефон в руці, ціна буде останньою річчю, про яку ви задумаєтеся. Єдине, що дійсно має значення в iPhone X - це його екран, який тягнеться через всю передню частину телефону. 5,8-дюймовий OLED-дисплей, який компанія Apple називає Super Retina Display, отримав роздільну здатність 1125 х 2436 пікселів, що робить його екраном найвищої щільності з усіх iPhone. Цей екран визначає весь дизайн iPhone X, включаючи відсутність кнопки Home", - The Verge.

Відео дня

3. "IPhone X не тільки покращує попередні айфони, він також закриває розрив між телефонами від Apple і флагманськими Android пристроями, завдяки новим функціям, таким як бездротова зарядка, розпізнавання облич, і приголомшливий дисплей OLED.... Деякі фанати iPhone незадоволені крихітним вирізом у верхній частині екрана, де він згинається, але я думаю, що це освіжаючий новий напрямок дизайну, який просто дозволяє iPhone отримати максимальну віддачу від його дисплея.... Додавання бездротової зарядки це велика справа. Мало того, що це перший раз, коли компанія Apple включила цю технологію в свої iPhone, це реверанс у бік технологій майбутнього", - Gizmodo.

4. "З точки зору того, як ви насправді будете використовувати iPhone, нова функція Face ID може бути найбільш важливою новою особливістю iPhone X. Після того, як ви налаштуєте функцію Face ID, вона замінить ваш відбиток пальця. Ви будете розблокувати свій телефон, утримуючи його у обличчя, платити за речі, тримаючи його у обличчя, і навіть запускати додатки, тримаючи його у обличчя. Є багато речей, які компанія Apple cможет зробити, коли вона знатиме, що ви дивитеся на телефон, багато з них виглядають цікаво, але деякі з них дуже страшні", - The Wired.

5. "Нам вдалося отримати абсолютно новий, повністю перероблений iPhone X. Тім Кук твердо заявив, що цей ретельно продуманий гаджет являє майбутнє смартфонів, і він, ймовірно, мав рацію. Його 5,8-дюймовий, від краю до краю OLED-дисплей дійсно гарний. Спочатку я очікував, що виїмка вгорі почне мене турбувати, тому що вона помітно більше, ніж та, що знаходиться на PH-1 Essential. Ну, я був неправий. Apple історично тримала верхню смугу iOS досить чистою, тому не має великого значення, що з неї вирізається величезний шматок. Проте, враховуючи, що конкуренти Apple виконали неймовірну роботу, я не можу не відчути, що дизайн iPhone X не має такого ж впливу, як, скажімо, Essential або недавній Galaxy від Samsung", - Engadget

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X