Apple iPhone 7: чому не вщухає популярність?

22 вересня 2017, 11:00
PR

Ось уже 10 років корпорація Apple радує своїх шанувальників щорічною появою на світ нового Iphone – якісного і надійного смартфона, що вже давно встиг полюбитися споживачам

2017 не став винятком – кінець поточного року для фанатів "Яблука" досить хвилюючий. Осінь приходить разом з радісною подією – зовсім скоро в продажу у вільному доступі з'явиться жадана "вісімка". Однак, поки новинка ще не почала завойовувати ринки, цим впевнено займається її попередник – Apple iPhone 7. Незважаючи на те, що з моменту його офіційної презентації пройшов вже цілий рік, популярність смартфона не тільки не вщухає, а й продовжує зростати.

У першій половині 2017 року, на думку компанії Strategy Analytics, Apple iPhone 7 став одним з найпопулярніших смартфонів у світі – про це свідчать офіційні документи, що підтверджують рівні продажів. До кінця поточного року кардинальних змін не відбулося – "сімка" як трималася, так і тримається на плаву серед популярних смартфонів і впевнених флагманів.

Чому, незважаючи на чи не щоденну появу в світі найрізноманітніших мобільних пристроїв (як бюджетних, так і не дуже), Apple iPhone 7 не здає назад і не втрачає своєї популярності? Звичайно ж, всьому існує логічне пояснення:

  • iPhone 7 – це висока якість. Втім, як і всі попередні і (швидше за все) наступні моделі. Не можна загадувати наперед і покладати настільки серйозні очікування, однак навряд чи Apple відійде від усталених традицій.
  • Flash-смартфон. Блискавична реакція говорить про високий рівень швидкодії пристрою. Сприяє цьому якісний бенчмарк і достатня кількість оперативної пам'яті (2 Гб).
  • Потужність. Процесор нового покоління A10 Fusion забезпечує гідний "політ" пристрою без будь-яких проблем і "гальмувань".
  • Волого- і пилозахист. Звичайно, цими функціями зараз вже нікого не здивуєш, проте, iPhone 7 оснащений ними "по-флагманськи": динамікам не страшне занурення у воду, а "нутрощі" ні за яких обставин (в межах розумного) не постраждають від покладів пилу.
  • Камера. Якість зйомки в порівнянні з шісткою значно зросла – тепер айфону не так страшна темрява, також був поліпшений рівень деталізації картинки і зменшено кількість відблисків.
  • Зовнішній вигляд. Те, що iPhone 7 має привабливий дизайн – це незаперечний факт. Увагу справжніх мобільних "гурманів" привертає приємний металевий корпус, симетричність у всьому, відсутність механічних кнопок під екраном і, безсумнівно, доступна колірна гамма: тони дорогоцінних металів, серед яких ніжний рожевий, матовий чорний і фатальний червоний.

Не можна пояснити в двох словах чому не вщухає популярність Apple iPhone 7: для цього існує маса як об'єктивних, так і суто суб'єктивних (з боку споживачів) причин. Одне можна сказати з упевненістю, продажі iPhone 7 стрімко росли і продовжують це робити завдяки високій якості і гідним експлуатаційними показниками смартфона.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X