Гальмує не випадково. В інтернеті розгорається новий скандал навколо Apple iPhone

26 вересня 2017, 22:05
270 тисяч користувачів мережі розшарили лінк на дослідження вчених з Гарвардського університету, яке нібито доводить стару фанатську теорію про те, що Apple спеціально "уповільнює" iPhone перед виходом нових версій, щоб збільшити продажі

Насправді, дослідження показує зовсім інший феномен, пише Independent.

Студентка Лаура Трукко довела, що одним з найпопулярніших запитів в Google серед англомовних користувачів в дати випуску нового iPhone стає "iPhone slow", тобто "повільний iPhone". У той же час, запит "Samsung Galaxy slow" не показував таких сплесків перед виходом нового корейського смартфона на Android.

Відео дня

Багато користувачів зробили висновок: це дослідження доводить, що компанія Apple уповільнює роботу старих моделей iPhone, щоб продати мільйони нових. Статті про це дослідження репоста в соцмережах близько 270 тисяч разів.

Проте, в дослідженні йдеться не про уповільнення телефонів, а про пошукові запити. Іншими словами, немає ніяких доказів того, що Apple дійсно робить це, але є багато доказів, наприклад показники бенчмарків, що такого уповільнення не відбувається.

Судячи з усього, пік запитів про повільні iPhone пов'язаний з тим, що Apple одночасно зі смартфонами випускає нове програмне забезпечення, яке може працювати гірше на старих телефонах. До цієї ж дати розробники випускають нові версії своїх додатків, які також можуть гірше запускатися на старих моделях iPhone.

А ось оновлення ОС від Google відбуваються не так регулярно, крім того, різні пристрої оновлюються в різний час. Таким чином, єдиного дня презентації ПО для всіх Android-пристроїв немає. Це і змушує користувачів "бачити" різницю в роботі телефонів під різними ОС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X