Apple готує дві абсолютно нові моделі iPad

14 березня 2019, 16:00

Компанія Apple готує відразу два нових планшета iPad, які не будуть належати до лінійок mini і Pro.

Таким чином, Apple зможе перекрити весь ціновий діапазон - від початкового до топ рівня, повідомляє Macrumors з посиланням на китайського блогера CoinX .

Якщо бути точним, Apple, можливо, планує випустити злегка зменшену версію існуючого 10,5-дюймового iPad Pro, що дозволить йому зайняти нішу між дешевшим iPad за $ 329 і моделями iPad Pro за $ 799.

Відео дня

10,5-дюймовий "непрофесійний" iPad може бути випущений в кінці цього року, можливо, разом з наступною лінійкою iPad Pro.

В свою чергу, 10,2-дюймовий iPad повинен в кінцевому підсумку стати версією 9,7-дюймового iPad з великим екраном і, швидше за все, він буде випущений протягом наступних кількох тижнів разом з невеликими оновленнями для iPad mini і iPod touch. Неясно, чи буде будь-якої з продуктів представлений на спеціалізованому заході Apple 25 березня.

Додамо, блогер CoinX має хороший послужний список. Зокрема, він озвучив назви iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR iPhone 2018 раніше, ніж будь-хто інший. також він першим розповів про новий iPad Pro 2018 товщиною 5,9 мм. Неясно, звідки він отримує інформацію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X