Apple, Google і Tesla визнані найінноваційнішими компаніями світу

2 грудня 2015, 14:45
Boston Consulting Group опублікувала рейтинг 50 найбільш інноваційних компаній в світі, заснований на результатах опитування 1500 керівників вищої ланки

"Apple і Google знову зайняли перші два місця. Tesla, яка просувалася вище за списком зі швидкістю Model S, розмістилася на третій позиції", - йдеться у звіті Boston Consulting Group, пише Business Insider.

Відео дня

Американський автовиробник дійсно швидко дістався до вершини рейтингу. Він дебютував в ньому всього 2 роки тому і тоді займав 41-у позицію.

Слідом за трійкою лідерів у рейтингу BCG йдуть: Microsoft, Samsung, Toyota, BMW, Gilead, Amazon, і Daimler. У топ-50 потрапило 29 американських компаній, 11 європейських та 10 азіатських.

За словами Майкла Рінгеля, який є одним з авторів звіту, в цьому році як ніколи чітко простежується тенденція до збільшення ролі науки та технологій в бізнесі. Він зазначив, що спільною рисою всіх компаній в списку найбільш інноваційних є використання сучасних технологій для підвищення цінності товарів і послуг без підняття витрат. В якості прикладу BCG призводить General Electric, яка використовувала 3D-друк, щоб знизити витрати на виробництво компонентів ультразвукового устаткування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X