Apple допустила в Mac Store програму для майнингу криптовалюти

14 березня 2018, 07:45

Яблучна корпорація, яка відома своєю перебірливістю до продуктів сторонніх розробників, пропустила до своєї крамниці програмне забезпечення (ПЗ) для видобутку віртуальних монет.

Власникам комп’ютерів Apple, які встановили з офіційної крамниці Mac Store програму Calendar 2, не сподобався її незвичайний функціонал. Її розробник окрім звиклих опцій планувальника подій і завдань додав можливість видобутку криптовалют, повідомила BBC.

Відео дня

На численні скарги власників Apple Mac, які встановили Calendar 2, компанія Qbix, яка створила це ПЗ, змушена була вимкнути код майнингу. Серед озвучених причин – видобуток криптовалют сповільнював роботу комп’ютерів.

За даними сайту Qbix, його Calendar 2 станом на березень 2018 року завантажило 757 тис. користувачів. Ця цифри включає в себе усі версії ПЗ, тоді як оновлення з майнингом криптовалюти Monero розробник випустив минулого тижня. Відтоді почали надходити скарги від клієнтів, які не змогли відключити код для видобутку. Ті ж, які його запустили, нарікали на те, що ця опція поглинула занадто багато обчислювальних ресурсів їхніх комп’ютерів, тим самим сповільнивши їхню роботу.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X