Аналітики назвали найбільш продаваний смартфон Apple в березні

24 квітня 2018, 15:43

Фахівці Consumer Intelligence Research Partners заявили про те, що iPhone 8 і iPhone 8 Plus обійшли з продажу флагманський iPhone X.

"Вісімка" показала зростання в порівнянні з початком року, а ось iPhone X при цьому стали купувати рідше, пише 9to5mac.com.

За оцінкою Consumer Intelligence Research Partners, частка продажів iPhone 8 склала 23% від загального числа, iPhone 8 Plus зайняв 21% від всіх продажів смартфонів Apple. Разом частка продажів iPhone 8 Series склала 44% від загального числа.

Відео дня

Також аналітики відзначають зниження інтересу до iPhone X. В грудня 2017 його продажі становили 20% від загального числа, в березні ж його частка склала всього 16%.

Аналітики CIRP відзначають також, що продажі старіших моделей 6 і 7, як і раніше досить високі. iPhone 7/7 Plus зайняв 20% від загального числа продажів iPhone, а 6s/6s Plus - 13%. iPhone SE отримав 8%.

Раніше НВ повідомляло, що доходи від продажів iPhone X склали 35% від всього прибутку на ринку смартфонів за четвертий фінансовий квартал 2017 року. Протягом кварталу пристрій одержав в 5 разів більше прибутку, ніж загальний прибуток більш ніж 600 виробників Android-пристроїв. Такі показники прибутку були досягнуті незважаючи на те, що модель iPhone X була доступна для покупки тільки протягом останніх двох місяців в році і, незважаючи на повідомлення, що вказують на погані продажі гаджета.

Показати ще новини
Радіо NV
X