Американський студент потрапив у в'язницю за розіграш в інтернеті

14 січня 2016, 10:57
Жарти та розіграші можуть мати вельми неприємні наслідки. Американський студент Райан Пікрен переконався в цьому на власному досвіді. За розіграш в інтернеті він встиг і в камері посидіти, і громадськими роботами позайматися

Пікерн – студент технологічного інституту Джорджії – вирішив пожартувати над Університетом Джорджії, з яким його навчальний заклад давно змагається. Зайшовши на його сайт, він виявив вразливість, якою не зміг не скористатися. Він позначив у календарі дату футбольного матчу між університетами зауваженням (нецензурним), зміст якого зводився до того, що команда суперників програє.

Відео дня

Університетом Джорджії провів розслідування, і через кілька тижнів був виписаний ордер на арешт жартівника. Пікрен опинився в камері напередодні Різдва 2014 року.

"Я був шокований. Я навіть і не знав, що це може бути незаконним, - пише Райан на Facebook. Я не крав нічиї паролі або персональні дані, не запускав віруси. Я просто знайшов баг на сайті, який дозволив мені влаштувати невинний розіграш".

Однак жарт був розцінений як комп'ютерний злочин, за який, за законами Джорджії, передбачається покарання до 15 років позбавлення волі. Однак Пікрен легко відбувся. Він рік провів на громадських роботах, допомагаючи некомерційним організаціям з кібербезпекою. Тепер він очистив своє ім'я перед законом і поділився своєю історією на Facebook.

Показати ще новини
Радіо NV
X