Американський флот звинувачують у піратстві

26 липня 2016, 12:42
Німецький розробник програм віртуальної реальності Bitmanagement Software подав в суд на Військово-морські сили США, звинувачуючи їх у цифровому піратстві

Компанія стверджує, що американські ВМС незаконно встановили понад 580 тисяч копій програми BS Contact Geo. У поданому позові Bitmanagement Software претендує на відшкодування збитків в розмірі $596 мільйонів за порушення авторських прав.

Відео дня

У документі зазначається, що в 2012-му році німецька компанія продала ВМС США ліцензії на установку 38 копій програми BS Contact Geo. За умовами угоди, Bitmanagement довелося вимкнути механізми, що дозволяють відслідковувати і обмежувати кількість встановлених копій.

Командування ВМС націлилось на більш широке розповсюдження програми і почало переговори щодо купівлі більшої кількості ліцензій. Проте в ході переговорів BS Contact Geo була встановлена на сотні тисяч комп'ютерів без повідомлення і дозволу Bitmanagement.

Німецька компанія вважає, що програма була встановлена щонайменше на 558466 комп'ютерів, але не виключає, що несанкціоноване копіювання мало і більший розмах.

Показати ще новини
Радіо НВ
X